The Mighty Quest For Epic Loot – Walcz i twórz!

"The Mighty Quest For Epic Loot" to nowa darmowa gra sieciowa od Ubisoftu. Czemu użyłem do niej słów "Walcz i twórz!"? Bo rozgrywka będzie się opierała na tym, że jeden z graczy, dzięki edytorowi, tworzy własne lokacje, w których ustawia pułapki, różne korytarze i stwory, a reszta graczy musi przez tą lokację przejść. Osoby przechodzące najszybciej dane etapy będą sowicie nagradzane – złotem i punktami doświadczenia, które można wydać na rozwój swojego bohatera, zakup nowych pułapek i części do własnych zamków. Brzmi ciekawie?

Plik wideo nie jest już dostępny.

I tak wygląda na powyższym gameplayu. Gra tworzona jest przez Ubisoft Montreal, znane z "Far Cry 2", "Splinter Cell" oraz "Assassin's Creed". "The Mighty Quest For Epic Loot" będzie darmowe, prawdopodobnie na zasadzie mikropłatności, dzięki którym gracze płacący otrzymają nowe pułapki i inne przydatne rzeczy. Każdy może stworzyć własne lokacje i zaprosić do gry znajomych. Najdłuższą jak dotąd stworzoną lokację, twórcy przeszli w około 18 minut.

Jak na razie wadą jest brak trybu kooperacji – zamki będziemy przechodzili sami, ale możliwe, że pojawi się opcja współpracy. Wszystko zależy od odbioru gry. Jeśli gracze zainteresują się "The Mighty Quest For Epic Loot", zostaną dodane nowe opcje i usprawnienia.

W październiku pojawi się pierwsza beta, a listopad ma być miesiącem testowania modelów płatności. Zapisać się do bety można tutaj. I jak wam się podoba "The Mighty Quest For Epic Loot"?

Komentarze

0
·
Dobry koncept, podoba mi się

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...