Opóźnienie anime do Trails of Cold Steel

1 minuta czytania

Opóźnienie anime do Trails of Cold Steel

Zimowy sezon anime 2022 ruszył już z kopyta, zapewniając nam zarówno nowe produkcje, jak i kontynuacje sprawdzonych wcześniej serii. Niemniej zawsze warto wyczekiwać informacji na temat kolejnych projektów. Jednym z nich może być choćby anime do uniwersum "The Legend of Heroes". Produkcję ogłoszono w marcu 2021 roku, teraz zaś udostępniono na ten temat nowe wiadomości.

Pierwotnie tytuł ten miał ukazać się w tym roku. Jednak w tej chwili premierę przełożono na 2023. Ukazały się też dodatkowe dane. Za produkcję ma odpowiadać studio Tatsunoko Production, zaś stanowisko dyrektora produkcji otrzymał Hidekazu Sato ("Aquarion Logos", "Last Hope"). Projekt otrzymał też pełną nazwę, czyli "The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel – Northern War". Na razie jednak nie ma żadnych informacji co do tego czy pojawi się wersja z angielskim dubbingiem.

Opóźnienie anime do Trails of Cold Steel

Zgodnie z udostępnionymi informacjami, anime ma się rozgrywać w Północnej Ambrii (North Ambria), mieszczącej się na północy Zemurii i rozbudowywać fabułę "Trails of Cold Steel", co najprawdopodobniej oznacza ukazanie wydarzeń z Wojny Północnej (Northen War), ramach której rejon ten trafił pod władzę Erebonii. Niemniej plan zakłada przedstawienie tamtejszej historii z perspektywy nowej protagonistki, dziewczyny imieniem Lavie.

O moim zamiłowaniu do tej serii nie trzeba przekonywać nikogo, kto czytał moje recenzje w tym temacie. Tak więc będę wyczekiwał kolejnych informacji i postaram się was o tym informować.

Źródło: www.siliconera.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...