The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel

Pierwsza zapowiedź Wojny Północnej

Dodał: , · Komentarzy: 0
pierwsza zapowiedź wojny północnej

Jak to lubili mówić różni mędrcy, czas ujawni wszystko. Choć są chwile, gdy z tym stwierdzeniem można polemizować, to równie często okazuje się też ono prawdą. Można tak powiedzieć teraz. O powstawaniu anime z uniwersum serii "The Legend of Heroes" po raz pierwszy usłyszeliśmy w 2021 roku, a ja sam kila miesięcy temu wspominałem o opóźnieniach przy produkcji. Można jednak powiedzieć, iż praca idzie pełną parą. Dowodem tego jest mająca kilka dni temu premiera promocyjnego wideo.

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel
Opóźnienie anime do Trails of Cold Steel

Zimowy sezon anime 2022 ruszył już z kopyta, zapewniając nam zarówno nowe produkcje, jak i kontynuacje sprawdzonych wcześniej serii. Niemniej zawsze warto wyczekiwać informacji na temat kolejnych projektów. Jednym z nich może być choćby anime do uniwersum "The Legend of Heroes". Produkcję ogłoszono w marcu 2021 roku, teraz zaś udostępniono na ten temat nowe wiadomości.

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel

Przy długich seriach zagwozdką jest wprowadzanie modyfikacji. Muszą być one na tyle spore, by kolejne części mogły się od siebie odróżniać. Jednocześnie nie mogą być aż tak duże, by zupełnie odciąć się od dotychczasowego dorobku, bo zniechęci to fanów, których zgromadziły poprzedniczki. Dziś zastanowię się, jak ten aspekt został poprowadzony w "The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel".

the legend of heroes: trails of cold steel
  • 1 strona
Wczytywanie...