Legendy Herosów na Epicu

1 minuta czytania

Legendy Herosów na Epicu

O zaplanowanej 40. rocznicy Falconu miałem okazję niedawno wspominać. W związku z tym fani oczekiwali interesujących ogłoszeń, jednak za sprawą Epic Game Store przyjemna niespodzianka czekała ich odrobinę wcześniej. Mianowicie, są to zapowiedzi udostępnienia kilku ich dzieł na PC-ty na zachodzie, z datami na 2022 i 2023 rok.

Na chwilę obecną wiemy, że newsy te dotyczą 4 dzieł studia. O ile ogłoszenie w sprawie "Hajimari no Kiseki" (przełożone na "The Legend of Heroes: Trails into Reverie") na 2023 rok raczej nikogo nie zaskakuje z racji faktu, iż zachodni gracze mogą się już cieszyć całą tetralogią Erebonii ("Trails of Cold Steel"), to sytuacja z pozostałymi pozycjami na liście prezentuje się nieco inaczej.

Dzieła z dualogii Crossbell, czyli "Trails from Zero" i "Trails to Azure" do tej pory mogły liczyć na jakieś drobne wskazówki ze strony swych twórców, ale ich oficjalna zapowiedź na zachodzie w dalszym ciągu była dużym zaskoczeniem. Epic zapowiada premierę tych dzieł pod koniec 2022 i 2023 rok. W tej chwili dalsze szczegóły nie są jasne. Nie wiadomo czy Epic będzie miał wyłączność na PC-tach (obie gry są już zapowiedziane na Steamie na koniec 2021 roku, ale obecnie bez wersji angielskiej) i czy gry pojawią się na innych platformach. Tajemnicą pozostaje też, czy tłumaczenia oficjalne mają być zupełnie nową lokalizacją, czy też mają zostać wykorzystane dzieła grupy Geofront, odpowiedzialnej za stworzenie fanowskich tłumaczeń wysokiej jakości do obu części.

Ciekawą wiadomością jest również zachodnia lokalizacja "The Legend of Nayuta: Boundless Trails", będąca spin-offem serii "The Legend of Heroes". Tę pozycję także zapowiedziano na 2023 rok.

Legendy Herosów na Epicu

Źródło: gamingbolt.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...