Nowe figurki z The Legend of Heroes

1 minuta czytania

nowe figurki z the legend of heroes

Tworzenie gadżetów promujących gry jest znaną od dawien dawna metodą ich promocji i uzyskiwania dodatkowych źródeł dochodu. W końcu niejeden fan skusi się na wizję postawienia ulubionej postaci na biurku przy komputerze, czyż nie? Ale trzeba przyznać, że wiąże się też z tym spory artyzm. Podobnie jest z serią "The Legend of Heroes".

Według najnowszej wiadomości Kotobukiya, firma zajmująca się tworzeniem takowych przedmiotów, nawiązała współpracę z Nihon Falcom celem stworzenia dwóch nowych figurek do uniwersum, ukazujących Rixię, spadkobierczynię tytułu Yina, i Crowa, jednego z członków Klasy VII z Thors. Na chwilę obecną informacje są bardzo skąpe, jako że nie wiemy nic na temat daty wydania czy ceny produktów. Stanowiąca zapowiedź ilustracja przedstawia jedynie obu bohaterów w stylu, w jakim zostali ukazani w "Trails Into Reverie", wyposażonych w będącą ich znakiem rozpoznawczym broń.

nowe figurki z the legend of heroes

Kotobukiya ma też już w swojej ofercie figurki Altiny Orion i Reana Schwarzera, które zapowiedziano w 2020 roku. Biorąc pod uwagę podobieństwo finalnych produktów do zapowiadających je ilustracji, tym razem można się spodziewać podobnego rozwiązania.

nowe figurki z the legend of heroes nowe figurki z the legend of heroes

Źródło: www.siliconera.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...