dziki_lad

The Incredible Adventures of Van Helsing II – Kontynuacja hack'n'slasha w produkcji

1 minuta czytania

The Incredible Adventures of Van Helsing, hack'n'slash od studia Neocore Games, został ciepło przyjęty przez graczy. Średnia na metacritic 75/100 dobrze świadczy o produkcji, która nie doczekała się dużego szumu medialnego, a mimo to odniosła sukces. Z tego powodu twórcy zabrali się za tworzenie kontynuacji, która podobnie jak pierwsza część, pojawi się tylko na komputerach osobistych.

the incredible adventures of van helsing

W czym tkwi sukces The Incredible Adventures of Van Helsing? Z pewnością w specyficznym humorze, dynamicznej walce oraz klimacie rodem z "Drakuli". Jak widać, nie trzeba wiele, aby stworzyć pozycję godną uwagi.

the incredible adventures of van helsing

W "dwójce" znowu wcielimy się w łowcę potworów, Van Helsinga. Nie zabraknie także jego wiernej towarzyszki, Lady Katariny, pomagającej nie tylko słowem – kobieta po śmierci nadal potrafi zmierzyć się z przeciwnikami, aby w ten sposób pomóc swojemu kompanowi. Nowe intrygi, przeciwnicy i lokacje do eksplorowania – to ma oferować gra. Co ważniejsze, "jedynka" stanowiła jedynie początek historii – w miejsce głównego bossa pojawiają się następni, jeszcze bardziej niebezpieczni przeciwnicy, co wyjawił producent The Incredible Adventures of Van Helsing II, Viktor Juhász.

A teraz najlepsze – będzie można wczytać swoją postać z poprzedniej odsłony. Premiera gry nastąpi nie wcześniej niż w 2014 roku. Do tego czasu można pograć w poprzedniczkę, która ukazała się na rynku 22 maja bieżącego roku w polskiej wersji językowej (napisy).

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...