riese
The Incredible Adventures of Van Helsing II

Ink Hunt już dostępne

Dodał: , · Komentarzy: 0

Do sprzedaży trafiło pierwsze DLC do gry The Incredible Adventures of Van Helsing II zatytułowane Ink Hunt.

van helsing 2, ink hunt dlc

Zabawę rozpoczniemy dopiero po ukończeniu wątku głównego podstawowej wersji gry w trybie Weterana. Główny bohater ma już za sobą zamieszki w Borgovii, jednak czeka go kolejne wyzwanie. W podziemnym labiryncie pojawiają się eteryczne wrota, prowadzące do wrogiej krainy. Tym sposobem otrzymujemy kilka nowych elementów ekwipunku oraz dostęp do czterech nieznanych dotąd krain.

The Incredible Adventures of Van Helsing II

Przekaz został zaaprobowany przez Borgoviańskie Ministerstwo Prawdy.

Borgovia, o ile nie jesteś fanem bardzo mocnych wrażeń i jeszcze ostrzejszych broni masowej zagłady, może nie wydawać się idealnym miejscem na spędzenie wolnego czasu. Upiorne bagna, mroczne knieje, skryci i niesympatyczni tubylcy tudzież lokalna fauna, która oprócz odebrania marnego żywota, może przy okazji spaczyć Twoją duszę. Region, od którego należy trzymać się z daleka.

the incredible adventures of van helsing ii

Cóż, przynajmniej tak mówią... Tamtejsi włodarze widzą całą sprawę ździebko inaczej i uważają, że Borgovia jest najzwyczajniejszą w świecie ofiarą pomówień oraz zaściankowych stereotypów. Dla nich to prawdziwa arkadia, gdzie kwitnie kultura oraz nocne życie, natomiast sami mieszkańcy żyją za pan brat z przyrodą i uwielbiają turystów.

The Incredible Adventures of Van Helsing II

W drugiej części trylogii The Incredible Adventures of Van Helsing nie zostaną wprowadzone większe zmiany w rozgrywce. Gra będzie więc raczej podobna do swojego poprzednika, aczkolwiek na graczy czeka nowa zawartość w postaci nowych potworów, przedmiotów, lokacji, czarów czy klas. Kontynuacja udanego hack'n'slasha ma również posiadać bardziej głęboką i mroczniejszą historię. Aby wszystko zostało dopracowane, produkcja nie ujrzy światła dziennego do 2014 roku, ale już teraz możemy się jej przyjrzeć, dzięki niedawno opublikowanemu gameplayowi.

the incredible adventures of van helsing
The Incredible Adventures of Van Helsing II

The Incredible Adventures of Van Helsing, hack'n'slash od studia Neocore Games, został ciepło przyjęty przez graczy. Średnia na metacritic 75/100 dobrze świadczy o produkcji, która nie doczekała się dużego szumu medialnego, a mimo to odniosła sukces. Z tego powodu twórcy zabrali się za tworzenie kontynuacji, która podobnie jak pierwsza część, pojawi się tylko na komputerach osobistych.

the incredible adventures of van helsing
  • 1 strona
Wczytywanie...