The Elder Scrolls Online za darmo przez kilkanaście dni

1 minuta czytania

the elder scrolls online

Bethesda z okazji Quakecon 2022 kusi nie tylko dużymi obniżkami ostatniego rozszerzenia, ale także możliwością zagrania w podstawową wersję "The Elder Scrolls Online" nie wydając przy tym ani grosza. Pozostaje nam jedynie stworzyć konto (o ile już go nie mamy), wybrać właściwą platformę i zalogować się do świata gry, by rozpocząć podróż od nowa lub kontynuować ją w sytuacji, gdy korzystaliśmy już z darmowych okresów zabawy. Niestety, później będziemy musieli już zainteresować się oficjalnym kluczem, dzięki któremu powrócimy do Tamriel.

Darmowy okres zabawy rozpoczął się dzisiaj i potrwa do 29 sierpnia. W tym czasie wspólnie mogą się bawić posiadacze PC (bez Steam), Google Stadia, konsol Playstation oraz Xbox. W nasze ręce trafią cztery profesje oraz w sumie 24 obszary do eksploracji, wliczając w to Vvarderfell, tryb Battlegrounds czy Alliance War PVP.

the elder scrolls online

Bethesda oferuje także prolog ostatniego rozszerzenia, "High Isle", które zabierze nas poza Tamriel. Po samym początku, chcąc kontynuować ten wątek będziemy musieli zakupić rozszerzenie, pamiętając o oficjalnej zniżce uzależnionej od platformy oraz mając na względzie fakt, że oferta jest ograniczona czasowo.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...