Laura Bailey jako Isobel w najnowszym dodatku do ESO

1 minuta czytania

the elder scrolls online

Wielkimi krokami zbliża się premiera kolejnego rozszerzenia do "Elder Scrolls Online", które ponownie otworzy dla graczy nieznane dotąd obszary Tamriel. Nowy dodatek to także kolejny towarzysz podróży. W zmaganiach możemy liczyć na pomoc Isobel Veloise. Jako obiecujący rycerz, dołączy do naszej krucjaty, zaś za odpowiednie udźwiękowienie zadba Laura Bailey. Amerykańska aktorka jest niezwykle aktywna zarówno na dużym ekranie, jak też w studiu, gdzie nagrywa tekst dla granych przez siebie postaci.

Właśnie w takiej roli możemy ją zobaczyć na najnowszym materiale promocyjnym. Bailey opowie nam nieco o Isobel, jak też będziemy mogli usłyszeć ją w akcji. Sam materiał ma niespełna trzy minuty i jest też dobrą okazją do tego, by zobaczyć kilka obrazków z nadchodzącego "High Isle".

Wspomniane rozszerzenie do ESO zadebiutuje już 6 czerwca na PC oraz platformie Stadia. Właściciele konsol od Microsoftu oraz Sony będą musieli poczekać niemal dwa tygodnie dłużej. Wciąż możemy zakupić dodatek w ramach przedsprzedaży za pośrednictwem oficjalnej strony, gdzie znajdziemy odnośniki do dystrybutorów.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...