Kolejny dodatek i kraina w Elder Scrolls Online

1 minuta czytania

Powoli zaczyna nam brakować krain, których do tej pory nie widzieliśmy w sieciowym "The Elder Scrolls Online". Wydobyte przez zagorzałych fanów pliki wskazują, że kolejne rozszerzenie zaoferuje nam wycieczkę do ojczyzny Khajitów, czyli Elsweyr.

elder scrolls online

Ta południowa prowincja Tamriel nie została oficjalnie zapowiedziana, ale fani gry szybko dotarli do informacji potwierdzających, że w sieciowym ESO pojawi się Elsweyr, czyli ojczyzna rasy Khajitów. Co więcej, nowe rozszerzenie ma nam oferować zarówno dodatkową klasę postaci, jak też całkiem solidny wątek fabularny, w którym niebagatelną rolę mają odegrać... smoki.

Informacja o Elsweyr zapewne zburzy teorię części graczy, którzy właśnie tam upatrywali kolejnej, już szóstej, części cyklu. Co więcej, wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że na tym rozszerzeniu wcale nie wyczerpują się plany Bethesdy co do ESO i w drodze są kolejne dodatki, dzięki którym wkrótce zajrzymy do każdego zakątka kontynentu.

elder scrolls online

Wróćmy jednak do obecnego rozszerzenia, które zaoferuje nam nowy wątek fabularny związany z Elsweyr, w którym przyjdzie nam się zmierzyć ze smokami. Aby wyrównać szanse, w ręce graczy zostanie oddana profesja nekromanty.

Szczegóły wciąż pozostają słodką tajemnicą, jednak część z nich ma zostać ujawniona poprzez stream premierowy, który zaplanowano na 15 stycznia. Start o 23:00 czasu polskiego.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...