Czarny Piątek w Elder Scrolls Online

1 minuta czytania

Promocje atakują nas z każdej strony, więc nic dziwnego, że także dla graczy "The Elder Scrolls Online" przygotowano specjalną ofertę. Mowa tutaj rzecz jasna o sporej przecenie pewnego dodatku i miłym prezencie, który ma nas dodatkowo do zakupu zachęcić.

elder scrolls online

Promocja dla tego tytułu obejmuje co prawda tylko jedną przecenę, ale dość znaczącą, bowiem rozszerzenie "Morrowind" nabędziemy za połowę ceny. Tym sposobem powrócimy na tytułową wyspę za dużo mniejsze pieniądze niż te, które życzył sobie wydawca w dniu premiery. Chociaż cena nadal pozostaje wysoka, to jednak nostalgia za dawnymi czasami może dać o sobie znać. Na tym jednak Bethesda nie poprzestała.

Widniejące powyżej stworzonko wcale nie jest nowym typem przeciwnika, lecz mountem, czyli pozowli nam na szybsze przemieszczanie się po mapie. Zdobędzie go każdy nabywca dodatku "Morrowind", który zdobędzie go przed 28 listopada. Warunkiem jest także zalogowanie się go gry przed wspomnianą datą.

elder scrolls online

Poza tym możemy liczyć na specjalną paczkę, czyli Black Fredas Special Bundle. Jej cena to co prawda 1900 koron, czyli waluty wewnątrz gry, ale za to otrzymamy powyższego misia, czyli kolejny mount, jak też sporo zwojów doświadczenia, dziesięć kryształów czy też 50 miksturek Tri-Restoration Potions. Także i ta oferta jest ograniczona czasowo, co oznacza, że z zakupem musimy zdążyć przed najbliższym poniedziałkiem.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...