Darmowy weekend w The Elder Scrolls Online

1 minuta czytania

Dokładniej to nie darmowy weekend, bo promocja zaczęła się wczoraj o godzinie 16 i potrwa do 21 listopada do godziny 21, ale zabrakło mi stosownego określenia. Przez ten czas będziemy mogli odkrywać zawartość oferowaną przez podstawą wersję "The Elder Scrolls Online". Żeby nie było nam smutno na dzień dobry dostaniemy 500 koron na mniejsze i większe wydatki i jeśli po zakończeniu promocji będziemy chcieli kontynuować naszą przygodę, nasz postęp z darmowego triala zostanie zachowany.

the elder scrolls online

Są jednak dwa problemy. Po pierwsze gra waży marne 73 GB, więc jeżeli ktoś posiada słabe łącze, może nie ściągnąć gry przed zakończeniem promocji. Po drugie tylko gracze posiadający PC i PS4 są objęci promocją. Posiadacze XBO muszą obejść się smakiem.

Komentarze

0
·
Patrząc na rozliczne recenzje i opinie fanów cyklu, to szkoda mi czasu oraz łącza na tę grę Szkoda, bo uniwersum The Elder Scrolls ma w sobie spory potencjał i daje dobry grunt pod rozgrywkę multi.
0
·
Jakoś nigdy do mnie nie przemawiały te całe "darmowe dni" w płatnych grach MMO. Inna sprawa, że ja po prostu nie lubię MMO jako gatunku i chociaż próbowałem kilku, to żadna z tych gier nie potrafiła mnie zatrzymać przy sobie na dłużej niż 1 wieczór.
0
·
Spróbuj "The Old Republic" - tam dla samej fabuły warto :x

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...