Darmowy weekend z The Elder Scrolls Online

1 minuta czytania

Sieciowa odsłona serii "The Elder Scrolls" nie odniosła spektakularnego sukcesu, lecz Bethesda nie ustaje w wysiłkach, by wykroić sobie porządny kawałek tortu wśród gier MMORPG. Jedną z zachęt dla graczy ma być możliwość przetestowania tytułu zupełnie za darmo.

elder scrolls online

Począwszy od 17 marca tego roku, zabawa nie wymaga opłacania abonamentu, przyjmując model znany z "Guild Wars 2" i opierający się na zakupie dostępu do gry. Teraz będzie można pobrać wersję trial ESO zupełnie za darmo, korzystając z odpowiedniego klucza, który jest rozdawany na kilku zagranicznych portalach. Pozbawiona opłat zabawa dotyczy jedynie posiadaczy wersji PC. Ich konsolowi koledzy będą musieli poczekać do 9.00 w czwartek, bowiem dopiero wtedy w usłudze Xbox Live pojawi się odpowiednia opcja.

Darmowa zabawa potrwa do 9.00 rano w poniedziałek. Pozostaje mieć nadzieję, że do tego czasu uda wam się pobrać blisko 80 (PC) lub 65 (XONE) gigabajtów danych.

To pierwsza, ale i nie ostatnia tego typu akcja, którą połączono z obniżką regularnej ceny dodatków do samej gry. Szczegółowych informacji na ten temat należy szukać pod tym adresem.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...