dziki_zachód

Darmowy weekend z The Elder Scrolls Online

1 minuta czytania

Sieciowa odsłona serii "The Elder Scrolls" nie odniosła spektakularnego sukcesu, lecz Bethesda nie ustaje w wysiłkach, by wykroić sobie porządny kawałek tortu wśród gier MMORPG. Jedną z zachęt dla graczy ma być możliwość przetestowania tytułu zupełnie za darmo.

elder scrolls online

Począwszy od 17 marca tego roku, zabawa nie wymaga opłacania abonamentu, przyjmując model znany z "Guild Wars 2" i opierający się na zakupie dostępu do gry. Teraz będzie można pobrać wersję trial ESO zupełnie za darmo, korzystając z odpowiedniego klucza, który jest rozdawany na kilku zagranicznych portalach. Pozbawiona opłat zabawa dotyczy jedynie posiadaczy wersji PC. Ich konsolowi koledzy będą musieli poczekać do 9.00 w czwartek, bowiem dopiero wtedy w usłudze Xbox Live pojawi się odpowiednia opcja.

Darmowa zabawa potrwa do 9.00 rano w poniedziałek. Pozostaje mieć nadzieję, że do tego czasu uda wam się pobrać blisko 80 (PC) lub 65 (XONE) gigabajtów danych.

To pierwsza, ale i nie ostatnia tego typu akcja, którą połączono z obniżką regularnej ceny dodatków do samej gry. Szczegółowych informacji na ten temat należy szukać pod tym adresem.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...