Potężna aktualizacja The Elder Scrolls Online

1 minuta czytania

Już 17 marca wirtualne bramy Tamriel zostaną otwarte dla wszystkich zainteresowanych, bez potrzeby (przynajmniej jawnej) opłacania comiesięcznego haraczu na konto ZeniMax Online. Czasu do tego wydarzenia nie zostało zbyt wiele, stąd też nie dziwi, że twórcy starają się postawić odpowiednie fundamenty, co prowadzi do wypuszczenia największej w historii łatki do gry – bagatela 20 GB.

the elder scrolls online, zenimax online

Oprócz oczywistych przygotowań i podstaw do bezbolesnego wprowadzenia świeżego modelu biznesowego, tytuł doczekał się kilku zmian, które w założeniach mają uatrakcyjnić rozgrywkę.

Pierwszą z nich jest system sprawiedliwości. Od teraz krnąbrni i cwani gracze mają możliwość okradania postaci niezależnych, a także opylania "gorącego towaru" u szemranych paserów. Ba! Jeżeli mamy na to ochotę, to możemy je nawet zabić, aby pofolgować mrocznej i egoistycznej przyjemności. Warto jednak zaznaczyć, że każda taka aktywność spotka się z ostrym niezadowoleniem lokalnych władz, jeżeli zostaniemy przyłapani w trakcie wykonywania tego niecnego uczynku. W takim wypadku graczowi zostanie przyznany jeden z czterech poziomów rangi poszukiwanego – jej wysokość będzie wpływać na to, jak zareagują na niego miejscowi przedstawiciele organu ścigania.

Co poza tym? Nowy system mistrzowski, ulepszony samouczek i urozmaicone rozpoczęcie przygody, poprawiona jakość animacji podczas walki... Szczegóły znajdziecie pod tym adresem, a także w poniższym materiale filmowym.

To jak? Za dziesięć dni wyruszacie do Tamriel, czy może odpuszczacie sobie ten tytuł i niech ginie powolną śmiercią?

Źródło: forums.elderscrollsonline.com

Komentarze

0
·
System sprawiedliwości to ciekawy bajer, ale to raczej smaczek niż zmiana która realnie uatrakcyjni rozgrywkę o_0

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...