Isle of Madness już dostępne

1 minuta czytania

Fani karcianki "Elder Scrolls Legends" mogą przetestować w boju najnowsze jednostki, które pojawiły się wraz z premierą najnowszego rozszerzenia, czyli "Isle of Madness". Drżące Wyspy to nie tylko zupełnie nowa linia fabularna, ale przede wszystkim 55 nowych kart.

isle of madness,elder scrolls legends

Daedryczny książę szaleństwa Sheogorath zaprasza do swojej krainy, którą mogliśmy zobaczyć przy okazji drugiego dodatku do "Obliviona". Tym razem wcielimy się w pozostającego poza czynną służbą szpiega, imieniem Talym Rend, zaś naszym celem stanie się pokonanie samego pana tych ziem. Rzecz jasna dostajemy w swoje ręce nowe figury, nieznane wcześniej rodzaje kart oraz linie Manii i Demencji.

Walka z Sheogorathem nie będzie należała do najprostszych, stąd też warto wypróbować wszystkie nowości kolejnego dodatku do "Legends". Ciekawie zapowiada się opcja podwójnych kart, czyli figury, która łączy w sobie przykładowo dwa różne potwory. Tym sposobem nie musimy już wybierać pomiędzy ulubionymi jednostkami, bowiem podczas swojej tury możemy użyć każdej z nich.

isle of madness,elder scrolls legends

Zdobycie wszystkich z 55 nowych jednostek w rmaach "Isle of Madness" będzie wymagało przelania na konto wydawcy $7.99 (lub 1000 sztuk złota) za każdy z trzech aktów. Możemy także od razu skusić się na zestaw, który wyceniono na $19.99.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...