Return to Clockwork City nowym dodatkiem do Legends

1 minuta czytania

Niedawna wizyta w Mechanicznym Mieście w ramach "Elder Scrolls Online" nie jest jedyną okazją do odwiedzenia domeny Sotha Sila, bowiem powrócimy w to miejsce dzięki dodatkowi do innej gry ze stajni Bethesdy – "Elder Scrolls: Legends". elder scrolls legends

Bethesda nie zwalnia tempa i ponownie uderza w tematykę swojego niedawnego dodatku do "The Elder Scrolls Online". Tym razem padło na karciane "Elder Scrolls: Legends", więc czekają na nas zarówno nowe jednostki, jak też misje fabularne. Dzieło Sotha Sila będzie czekać na śmiałków już pod koniec tego tygodnia. Tylko czy warto wydać na nowy dodatek niespełna 20 dolarów?

Całość rozszerzenia została podzielona na trzy akty, które kupimy za złoto w grze lub w ramach pakietu w cenie $19.99. Wtedy też zyskamy dostęp do wszystkich 55 nowych jednostek oraz 35 misji fabularnych. Wśród nowości są także Fabrykanci, czyli nowy typ jednostek, jak też dodatki do mechaniki pod postacią Treasure Hunt oraz Assemble.

"Return to Clockwork City" trafi do sprzedaży już 30 listopada tego roku równocześnie na wszystkich platformach, na których zadebiutowało "Legends".

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...