Nowe odcinki The Boys na Amazon Prime

1 minuta czytania

the boys

Kolejny znany serial powraca na nasze ekrany po dłużej niż planowano przerwie związanej z sytuacją na świecie. Mowa o "The Boys", w którym superbohaterowie wcale nie są tacy święci, zaś ścigająca ich grupa również nie przebiera w środkach. Żadna ze stron nie spoczywa na laurach, zaś okres spokoju zawsze należy uznać za chwilowy. Trzeci sezon od dzisiaj jest dostępny dla wszystkich nabywców płatnej subskrypcji Amazon Prime. Co tym razem zmaluje Rzeźnik ze swoją grupą oraz skąd u niego nadludzkie moce?

Trochę światła na tę sytuację rzuca oficjalny zwiastun kolejnego sezonu, gdzie głównym wrogiem wciąż pozostaje Homelander oraz wspierająca go korporacja Vought. To wciąż produkcja przeznaczona dla starszych widzów, którzy są przygotowani na hektolitry krwi.

Jeśli dodacie do tego specyfik pozwalający zyskać nadludzkie moce na 24 godziny, to otrzymacie doskonałą zapowiedź nadchodzących odcinków, z czego kolejny będzie się pojawiać co piątek. Amazon kusi przy tym darmowym okresem próbnym trwającym 30 dni oraz roczną subskrypcją, za którą przyjdzie nam zapłacić 49 PLN.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...