Wersja Reżyserska dla The Bard's Tale IV

1 minuta czytania

Czwarta odsłona cyklu "The Bard's Tale" okazała się sukcesem studia inXile, stąd nic dziwnego, że twórcy wciąż dopieszczają swój produkt i zapowiadają, że najnowsza aktualizacja doda sporo świeżości i przerodzi się ostatecznie w Director's Cut.

bard's tale IV

Barrows Deep nie jest produktem bez wad, stąd nic dziwnego, że inXile pracuje nad najnowszym patchem. Oznaczony numerkiem 2.0, przyniesie nam przede wszystkim darmowe DLC, gdzie czeka dodatkowy loch z własną linią fabularną oraz niespotykanymi wcześniej przeciwnikami. Poza tym sporo zmian w balansie rozgrywki, optymalizacji czy grafice. Uzbierało się tego na tyle, by przygotować specjalną wersję gry.

Mowa tutaj o Wersji Reżyserskiej, czyli Director's Cut. Taki właśnie nowy człon pojawi się w nazwie "czwórki" i będzie stanowić ukoronowanie zmian wprowadzonych wersją 2.0. Ta ostatnia okazała się być po prostu zbyt duża i znacząca, by nazwać ją zwykłym patchem. Wreszcie dostaniemy sortowanie przedmiotów, poprawi się także strona wizualna oraz stabilność silnika gry.

tej grze nie brakuje luzu

Nowa lokacja to loch "Royal Necropolis of Harenhold". Czeka na nas sporo walki i kolejni mini-bossowie, ale w kwestiach fabularnych nie zabraknie próby zdemaskowania Tarjana, co pozwoli nam załatwić kwestię zniszczeń w grobowcu krasnoludzkiego bohatera Gaerwyna.

Patch 2.0 pojawi się w czerwcu, zaś wszyscy nabywcy Barrows Deep otrzymają go za darmo. Póki co ucieszy posiadaczy PC, ale w drodze są również konsolowe wersje tego tytułu.

Komentarze

0
·
"Nie jest produktem bez wad" to dość delikatne stwierdzenie.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...