The Bard's Tale IV potrzebuje waszych tweetów

Informacja prasowa

Już we wtorek o godzinie 15:00, na Kickstarterze rozpocznie się zbiórka funduszy na nowy projekt studia inXile Entertainment – The Bard's Tale IV. Ta oryginalna seria RPG liczy sobie 30 lat i to dzięki niej – już w latach 80-tych – Brian Fargo urósł do rangi guru branży gier. Kickstarterowy sukces Wasteland 2 i Torment: Tides of Numenera skłoniły twórców, by tym razem szukać wsparcia społeczności graczy nie tylko w kwestii finansowania, ale i nagłośnienia w sieciach społecznościowych. Jeszcze do wtorku fani klasycznych gier RPG i kibice inXile mogą podarować post na Twitterze, Facebooku lub Tumblrze dzięki innowacyjnej platformie Thunderclap.it. Thunderclap poprosi o pozwolenie o wysłanie posta promującego kickstarterową kampanię The Bard's Tale IV i zrobi to w imieniu wszystkich ambasadorów – tylko raz! – w momencie startu zbiórki.

the bard's tale iv, cover

Swoje wsparcie dla kampanii zadeklarować można pod tym adresem.

Dowiedz się więcej o Thunderclap i o działaniu platformy tutaj.

O Thunderclap.it

Pierwsza platforma oparta na zasadach crowdfundingu, gdzie uczestnicy deklarujący poparcie dla projektu użyczają mu nie pieniędzy, lecz przestrzeni na swoim Facebooku czy Twitterze. Celem kampanii na Thunderclap.it jest nie zebranie pieniędzy, lecz wygenerowanie jak największej widoczności przedmiotu akcji w mediach społecznościowych. Platforma pozwala prowadzić kampanie nagłaśniające dla wszelkiego rodzaju projektów – od akcji społecznych, przez zaproszenia na wydarzenia, po prezentacje produktów lub usług. Strona wyśle w imieniu użytkownika post na Twitterze, Facebooku lub Tumblrze tylko wtedy, gdy kampanię poprze wystarczająca liczba osób. Serwis dostępny jest również w języku polskim.

O inXile Entertainment

Założone w 2002 roku przez Briana Fargo, znanego weterana branży gier, studio inXile Entertaimnent zajmuje się produkcją programów rozrywkowych dla wszystkich popularnych konsol domowych, komputerów osobistych, jak i urządzeń mobilnych. Obecnie w studiu trwają prace nad Wasteland 2 oraz Torment: Tides of Numenara, grami RPG ufundowanymi przez graczy za pośrednictwem platformy crowdfundingowej Kickstarter. Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie studia: www.inxile-entertainment.com. Wasteland, Torment i Bard’s Tale są zastrzeżonymi znakami towarowymi inXile Entertainment.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...