Zapowiedziano The Bard's Tale IV

1 minuta czytania

Brian Fargo z inXile pozytywnie zaskoczył dziś wszystkich, którzy pogrzebali nadzieję na nową odsłonę serii "The Bard's Tale". Okazuje się, że studio pracuje nad czwartą odsłoną i zamierza poprosić graczy o pomoc w sfinansowaniu tego projektu.

the bards tale

Oryginalna seria to sztandarowy przykład dungeon cralerów, czyli gier, w których eksplorowaliśmy podziemia. Wydane w 2004 roku The Bard's Tale nigdy nie zostało oficjalnie określone jako remake czy kontynuacja, stąd nowy tytuł będzie nosił "czwórkę" w tytule.

Póki co Fargo nie pokazał żadnych grafik, zdradzając jedynie, że ponownie przyjdzie nam odwiedzić miasto Skara Brae z pierwszej odsłony serii oraz walka odbywać się będzie w systemie turowym. Tytuł ma się ukazać dzięki kampanii na serwisie Kickstarter, czyli tak samo, jak to miało miejsce w przypadku ostatniej gry studia – "Wasteland 2".

Komentarze

0
·
Niby spoko, powrót do kultowych marek i klasycznych klimatów cieszy, ale spoglądając prawdzie w oczy ten ostatni "Wasteland" od InXile nie był jakimś dziełem sztuki. Dla mnie był on wręcz jednym z największych rozczarowań 2014 roku - olbrzymia ilość bugów wszelakich to był niestety tylko wierzchołek góry lodowej. Stąd informację o kontynuacji "Opowieści Barda" przyjmuje raczej ze zdrowym dystansem niż w akompaniamencie wystrzeliwania korków od szampana

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...