Tabula Rasa i Dungeon Runners do odstrzału ?

1 minuta czytania

Źle się dzieje w NCsoft. Jak niesie wieść gminna firma przygotowuje się do poważnych cięć w wydatkach, poprzez masowe zwolnienia pracowników w podległych jej zespołach. Może świadczyć to o tym, że kolejnymi ofiarami sukcesu World of Warcraft i Age of Conan (po Auto Assault), stanie się Dungeon Runners i Tabula Rasa.

Jak widać to nie koniec poważnych problemów Tabula Rasa, o których informowaliśmy jakiś czas temu. Podobno NCsoft jest tak rozgoryczony marnymi wynikami, że ogranicza kontakt z Garriotem i spółką do minimum. Plotki głoszą, że Arena.net (panowie od dobrze prosperującej Guild Wars) przejmą od koreańskiej firmy ciężar tej produkcji i zadecydują o jej losie. Sprawa jest prosta, albo gra przyciągnie większą ilość graczy albo idzie do śmietnika. Poczekamy, zobaczymy... Miejmy nadzieje, że nie dojdzie to tak drastycznych kroków.

Komentarze

0
·
A to ciekawe, bo niedawno ruszyła nowa akcja promująca TR zwana "Operation Immortality". Na dodatek stale wychodzą nowe patche z naprawdę ciekawą i zachęcającą zawartością, szykowane są znaczne ulepszenia w PvP gry. Słowem gra stopniowo idzie do przodu i raczej wątpię, by tak szybko z niej zrezygnowano.
0
·
Póki co to tylko plotki, ale patrząc na dochody jakie przynosi gra nie wygląda to różowo. Z Auto Assault też było podobnie z tego co pamiętam. Były plany i systematycznie poprawianie świata, skończyło się jak skończyło. Biznes ponad wszystko, jak gra nie przynosi zysków to leci do kosza choćby nie wiem jak była oryginalna :'p Taki jest dzisiejszy świat. Ale życzę dobrze tej grze i mam nadzieje, że te plotki są nic nie warte
0
·
Prawda jest taka, że chociaż ten rynek jest wciąż dość chłonny, to potentaci (WoW, AoC) MOGĄ doprowadzić do upadku kilku innych, fajnych gier. Ciekawe tylko, co się stanie, kiedy pojawią się nowe, jeszcze bardziej miażdżące gry niż tame dwie. ;p
0
·
Jeśli ktoś chce to mogę zarzucić kluczem trialowym dla TR. Później wystarczy pobrać parogigowego klienta z neta i można śmigać przez bodajże tydzień. Może ktoś sie skusi i kupi abonament.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...