Garść informacji o System Shock 3

1 minuta czytania

Serwisowi Poligon udało się pociągnąć za język Warrena Spectora ojca-dyrektora czuwającego nad "System Shock 3" (przy okazji człowieka pracującego przy takich hitach jak: "System Shock 1", "Thief: The Dark Project", "Thief: Deadly Shadows", dwie części "Ultima: Underworld", "Deus Ex", "Deus Ex: Invinsible War" i mnóstwo gier, których wymienianie zajmie sporo miejsca). Dzięki temu do internetu trafiły pierwsze informacje na temat zbliżającego się hitu.

system shock 3, warren spector, shodan

Jako główny zły (lub raczej zła) powróci ulubienica graczy – Shodan. Spector obiecuje, że w trzeciej części zostanie wytłumaczone czemu chciała zniszczyć całą ludzkością (oprócz oczywiście bycia zwariowaną AI). Powróci 6 osób, które przeżyło wcześniejsze wydarzenia w tym dwóch głównych bohaterów: Haker i Żołnierz G65434-2 (znany też jako Gogle, albo Nah man). Fabuła rozpocznie się w momencie cliffhangera kończącego drugą część. W trzeciej części znajdą się odpowiedzi na wszystkie nieodpowiedziane pytania dręczące osoby, którym udało się pokonać przeciwności występujące na Cytadeli i Von Braunie. Poznamy przeszłość Edwarda Diego, jednej z ważniejszych postaci pierwszej części. Powrócą etapy rozgrywające się w cyberprzestrzeni wygenerowanej przez Shodan. Oprócz tego Spector obiecuje, że w grze znajdzie się odbicie współczesnych obaw dotyczących rozwoju AI i modyfikacji ciała za pomocą technologii.

system shock 3, warren spector, shodan

Do projektu dołączyli również znani projektanci gier: rysownik Arturo Pulecio (Warhammer Online i Epic Mickey, Sheldon Pacotii (jeden ze scenarzystów "Deusa Exa") i Doug Church ("Deus Ex", "System Shock 2" i trylogia "Thief").

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...