Styx: Shards of Darkness

Styx: Shards of Darkness – recenzja gry

Dodał: , · Komentarzy: 0
styx: shards of darkness

Studio Cyanide nie jest w ciemię bite i doskonale zdaje sobie sprawę, że ma raczej marne szanse w starciu z największymi branżowymi gigantami. Choć Francuzi mają łeb na karku, a i na brak kreatywności z pewnością nie narzekają, to nie mogą sobie pozwolić na nadmierne prężenie muskułów – nie ten budżet, a i zasoby ludzkie zdecydowanie mniejsze. Zamiast więc starać się złapać zbyt wiele srok za ogon oraz silić się na pozorną rewolucyjność, postanowili opanować do perfekcji budowę klasycznych fundamentów i tym samym osiągnąć wyznaczone przez siebie cele. W efekcie czego seria o Styxie, goblinie z niewyparzoną gębą oraz niesamowicie lepkimi rączkami, może nie jest jakimś kamieniem milowym gatunku, do którego konkurencja będzie musiała równać, lecz zarazem jest czymś, co przykuje wzrok fanów skradanek. Zarówno wymagających weteranów, jak i amatorów, lubujących się w załatwianiu problemów po cichu.

Styx: Shards of Darkness

Premiera Styx: Shards of Darkness

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Dziś do sklepów trafiła gra Styx: Shards of Darkness, skradanka autorstwa Cyanide Studio. Jest dostępna w wersji na PlayStation 4, Xbox One i komputery PC. Jej dystrybutorem jest cdp.pl.

styx: shards of darkness

W Styx: Shards of Darkness gracze przejmują kontrolę nad zwinnym goblinem-złodziejem, który zabijając i kradnąc – z szyderczym uśmiechem na ustach – przemierza mroczny świat fantasy pełen zagrożeń i tajemnic.

Styx: Shards of Darkness

Gobliński taffer ruszy do akcji już 14 marca bieżącego roku. Z tej okazji twórcy z Cyanide Studio, opublikowali w internecie film opowiadający o tworzeniu naszego (anty)bohatera. W ciągu pięciu minut dowiemy się o jego skłonnościach do łamania czwartej ściany, drzewku umiejętności oraz o jego cynicznym charakterze.

Cyanide Studio,styx: shards of darkness
Styx: Shards of Darkness

Styx: Shards of Darkness przed E3

Dodał: , · Komentarzy: 0

Zbliżają się targi E3 i choć zazwyczaj nowe wiadomości o grach pojawiają się bezpośrednio na nich, tym razem studia Cyanide Studio i Focus Home Interactive postanowiły opublikować zwiastun swojego nadchodzącego dzieła nieco wcześniej. Mowa oczywiście o "Styx: Shards of Darkness".

styx
Styx: Shards of Darkness

Pamiętacie jeszcze goblina Styxa z gry "Styx: Master of Shadows"? Autorzy tytułu ze studia Cyanide właśnie postanowili przypomnieć o tym, że w produkcji jest druga część serii pt. "Styx: Shards of Darkness". Udostępnili oni bowiem trzy nowe screenshoty z nadchodzącej kontynuacji, na których możemy przyjrzeć się zmianom, jakie zaszły w wyglądzie lokacji, które trafią w nasze ręce.

styx: shards of darkness
  • 1 strona
Wczytywanie...