droga_szamana_5

Steamfarer – steampunkowe RPG o statkach powietrznych?

1 minuta czytania

Macie już dość zapowiadanych coraz to nowych tytułów z gatunku RPG? Nie? To dobrze, bo pojawił się kolejny tytuł. Tym razem coś dla fanów "Arcanum", czyli tematy steampunkowe.

steamfarer

"Steamfarer" to gra, w której wcielimy się w rolę kapitana statku powietrznego. W steampunkowym świecie czekać będzie wielu przeciwników, do których pokonania będziemy potrzebować większego statku, lepszej broni czy sprawniejszej załogi. Twórca (tak, to projekt jednoosobowy) obiecuje, że w kwestii ekwipunku będziemy mieć w czym przebierać.

Gra już otrzymała już m.in. nagrodę Intel Level Up za najlepszy projekt 3D, a także kilka mniejszych nagród.

Kiedy możemy się jej spodziewać? Igor Rashkuev, wspominany twórca, ma nadzieję zakończyć development w 2016 roku. Warto tu zaznaczyć, że gra tworzona jest od listopada 2014. Nie jest dla niej planowana kampania crowdfundingowa ani Steam Early Access.

Jak zwykle ciężko tu wyrokować cokolwiek więcej, jednak jest na tyle mało steampunkowych gier, że z pewnością warto będzie ten projekt obserwować. Oczywiście "Steamfarer" ma też swoją stronę.

steamfarer steamfarer steamfarer steamfarer

Źródło: steamfarer.com

Komentarze

0
·


Aleś mnie zwiodła tymi obietnicami steampunku w tytule . Miałem już wizję pełnokrwistego RPG w 3D w tym klimacie. A ty mi tu z jakimś symulatorem zeppelina wyskakujesz.
0
·
Pomyśl, że poczułam się podobnie, jak siadałam pisałam newsa Nadal się zastanawiam, gdzie tu będzie RPG, ale okej, robienie gry na jedną osobę to osiągnięcie samo w sobie.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...