Dzisiaj premiera Starfield

1 minuta czytania

starfield

Nowa gra RPG od Bethesdy oficjalnie ląduje dzisiaj w sprzedaży i jest zarazem wielką nadzieją studia na spektakularne wyniki sprzedaży. Mowa oczywiście o "Starfield", które jest zarazem pierwszym od bardzo dawna tytułem niepowiązanym z wcześniej istniejącą serią. Czy podróże kosmicznych śmiałków są tym, na co czekali fani i czy to właśnie ta gra przesądziła o wcześniejszej premierze innych tytułów?

Reżyser gry, Todd Howard, ma oczywiście ambitne plany "przeskoczenia" konkurencji i ma za sobą całkiem dobre liczby jeśli chodzi o przedpremierowe wydania. Nie zapominajmy, że mimo ceny wynoszącej blisko 500 PLN za wersję na platformie Steam, w pierwszej godzinie wczesnego dostępu w "Starfield" grało naraz blisko 190 tysięcy osób (dane ze SteamDB), więc nie ma mowy o porażce.

Nie zapominajmy, że oficjalna premiera dopiero dzisiaj, stąd też powyższe dane mogą się okazać dla Bethesdy jeszcze lepsze.

Komentarze

0
·
Uwielbiam kosmos. Nie na darmo w Mass Effecie spędziłem tysiące godzin... Ale Starfield to Bethesda, więc jestem sceptyczny. Może kiedyś kupię, jak cena spadnie.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...