dziki_lad

O FAQ i zawartości bety StarCrafta II

1 minuta czytania

Parę dni temu sieć zalała informacja mówiąca o tym, że wersja beta StarCrafta II wystartuje jeszcze w tym miesiącu. Dziś, dzięki Blizzardowi i pewnej fanowskiej stronie, fani mogą się nacieszyć kolejnymi informacjami na jej temat, a dokładniej – zawartością.

Tą "pewną fanowską stroną" jest StarCraft-Source, której redaktorzy uzyskali dostęp do przyszykowanego najprawdopodobniej przez deweloperów studia Blizzard FAQ. Piszę "najprawdopodobniej", bo jak dotąd jego autentyczność nie została potwierdzona, a osoba odpowiedzialna za jego umieszczenie nadal siedzi sobie w mrokach sieci (czyt. nie ujawniła swojej tożsamości). Tak czy owak, wszystkich zainteresowanych odsyłam pod ten adres.

Z najważniejszych informacji można wymienić tryby gry. Tester będzie mógł grać w tzw. szybkich meczach, które będą w pełni rankingowe. Nie zapomniano jednak o rozgrywce nie-rankingowej, gdzie zmiany w opcjach można wykonywać bez żadnych ograniczeń. Potwierdzony został również brak trybu dla jednej osoby.

Oczywiście to nie wszystkie informacje. Wspomniano o systemie gry, a dla podwyższenia temperatury opublikowano kilka screenów.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...