W Gwiezdnych wojnach nadchodzi Rebelia [wideo]

Zastopujcie trochę z wyczekiwaniem siódmego epizodu słynnych Gwiezdnych wojen. Wcześniej w październiku premierę ma dobrze zapowiadający się serial animowany rozgrywający się w uniwersum George'a Lucasa. Pierwszy odcinek pojawi się już w październiku tego roku. Na zachętę zwiastun!

star wars

Rebelianci opowiadają o wydarzeniach pomiędzy III a IV częścią filmowej sagi. Między epizodami istnieje aż 20 lat, które serial będzie chciał zapełnić nową historią o początkach rodzącej się Rebelii. Imperium wprowadza w Galaktyce własny porządek oraz urządza polowania na rycerzy Jedi. Serial rozpoczyna się na jednej z planet Zewnętrznych Rubieży, której mieszkańcy spotykają się z twardą ręką okupantów. Pojawia się jednak grupa sprzeciwiającą się rządom Imperium – załoga tworząca statek Ghost. Razem będą walczyć z kolejnymi wrogami oraz przeżywać ekscytujące przygody.

Głos postaciom podkładają: Taylor Gray (Ezra Bridger), Steve Blum (Zeb), Tiya Sircar (Sabine), Vanessa Marshall (Hera Syndulla) Freddie Prinze Jr. (Kanan), Jason Isaacs (Inkwizytor) i David Oyelowo (Imperialny Agent Kallus).

Komentarze

0
·
We will see

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...