Lords of the Sith i Heir to the Jedi z lekkim poślizgiem

1 minuta czytania

Dodatkowy miesiąc będą musieli poczakać fani Gwiezdnych Wojen na Heir to the Jedi oraz Lords of the Sith. Obie książki zaliczają lekki poślizg wydawniczy.

star warsstar wars

Del Rey opóźniło premierę dwóch książkowych powieści ze świata Star Wars. Planowany początkowo na styczeń przyszłego roku Heir to the Jedi to powieść osadzona pomiędzy wydarzeniami z Nowej Nadziei a Imperium Kontratakuje. Głównym narratorem historii będzie sam Luke Skywalker. Debiutujący Kevin Hearne zabierze czytelników w podróż po galaktyce, gdzie główny bohater będzie mógł zgłębić nieznane ścieżki Mocy.

Lords of the Sith to okazja do kolejnego przyjrzenia się relacji panującej między Imperatorem a jego uczniem – Darthem Vaderem. Paul S. Kemp zdradził, że na kartach jego powieści pojawi się także pewna tajemnicza postać, występująca do tej pory jedynie w animowanym serialu spod szyldu SW.

Także i na tę książkę przyjdzie nam poczekać nieco dłużej, bowiem nowa data premiery została ustalona na 21 kwietnia 2015 r. W obu przypadkach wydawnictwo zapewnia, że opóźnienia nie wynikają z problemów po stronie autorów czy kwestii technicznych, lecz są jedynie wynikiem zmian w planie wydawniczym.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...