Star Wars 1313 zapowiedziane

1 minuta czytania

Chociaż wcześniej pojawiały się plotki odnośnie tajemniczego projektu Star Wars 1313, to aż do tej pory musieliśmy czekać na oficjalną prezentację tego tytułu. Wiemy już, że nie będzie to kolejne RPG, lecz gra akcji z elementami przygodowymi, w której nie wcielimy się w Bobbę Fetta.

star wars 1313, star wars

Star Wars 1313 planowane jest jako gra akcja z elementami przygodowymi, gdzie naszego głównego bohatera będziemy oglądać z perspektywy trzeciej osoby. Owym herosem nie będzie Bobba lecz nieznany łowca nagród. To zwykły człowiek a nie Jedi, więc odpadną wszelkie zabawy w nienaturalnie długie skoki czy czytanie i manipulowanie umysłami. Co więcej, wedle twórców fabuła gry, nawiązująca do tytułowego poziom 1313 na Coruscant, kierowana ma być do dorosłych odbiorców, zdolnych kupować gry zaklasyfikowane jako PEGI 18.

Naszym celem będzie przeżycie w kryminalnym półświatku serca Republiki. Będziemy przyjmować nowe zlecenia, gdzie liczyć się będą nasze umiejętności oraz szeroki wachlarz arsenału broni i przydatnych gadżetów. Lucasarts zapowiada także system osłon przed ogniem oraz dużą ilość spektakularnych przerywników filmowych. Mają one uzupełniać rozgrywkę budowaną w oparciu o silnik Unreal Engine 3.0.

Tajemnicą owiana jest data premiery oraz docelowe platformy dla tego tytułu. Tak czy owak, możliwość wcielenia się w łowcę nagród oraz nastawienie gry na dorosłego odbiorcę może się okazać strzałem w dziesiątkę.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...