Powrót Jedi dziś na TVP

1 minuta czytania

Telewizja Polska na dziś przygotowała emisję ostatniej części filmowej sagi Gwiezdne Wojny, czyli Powrotu Jedi. Tym samym poznamy zakończenie całej serii i ostatecznie rozprawimy się z Vaderem oraz Imperatorem.

return of the jedi

Film ma już swoje lata, bowiem nakręcono go jako trzeci, w 1983 roku. Akcja rozpoczyna się cztery lata po wydarzeniach przedstawionych w Nowej Nadziei. Na drugą, jeszcze nieukończoną, bojową stację Gwiazda Śmierci przybywa Vader, którego posłał tam niezadowolony z postępu prac Imperator. W tym samym czasie grupka przyjaciół pragnie wyzwolić Hana Solo z rak Hutta Jabby. Każdy ma swój pomysł na przedostanie się do pałacu.

Czeka nas rozwiązanie tajemnicy ojca Skywalkera oraz ostateczny pojedynek z Imperatorem. Film będzie emitowany dziś o godzinie 21:55 na drugim kanale Telewizji Publicznej oraz na TVP HD jako część cyklu "Kino na maksa".

Spóźnialscy będą mieli jeszcze jedną okazję go obejrzeć o 2:40 w nocy z środy, ale jedynie na łamach TVP2. Prawdopodobnie film będzie opatrzony polskim lektorem i wyświetlany w formacie obrazu 4:3 na TVP2 i 16:9 na TVP HD.

Komentarze

0
·
Słyszałem lepszą wieść. W lipcu ma powrócić Dragon Ball Z na TVN7!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...