X-Wing: Gra figurkowa jeszcze w tym roku

1 minuta czytania

Wydawnictwo Galakta ogłosiło, że jeszcze w tym roku będziemy mogli nabyć X-Wing: Grę figurkową, dzięki której usiądziemy za sterami rebelianckich maszyn aby pozbyć się wrogich myśliwców TIE.

x-wing

Galakta szykuje niespodziankę dla fanów Gwiezdnych Wojen. Późnym latem do sprzedaży trafi X-Wing: Gra figurkowa, w której wcielimy się w pilotów tytułowych statków walczących z imperialnymi maszynami. Oczywiście, pojazdy nie latają same, dlatego będziemy mogli zagrać jako Luke Skywalker po stronie Rebelii lub imperialny pilot, bowiem dostępne będą obie wrogie sobie frakcje.

Poza zestawem podstawowym, Galakta w dniu premiery obiecuje wydanie zestawów wsparcia, czyli dodatkowych statków. W walkach wezmą udział X-Wingi albo Y-Wingów oraz imperialne myśliwce TIE oraz TIE Advanced.

Wydawca obiecuje, że wszystkie statki zostaną wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły. Cena? Póki co jej nie znamy, jednak nie łudzę się, że cokolwiek ze znaczkiem Star Wars może być wydane w naszym kraju w bardzo przystępnej cenie.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...