Nowy numer Star Wars Komiks już w sprzedaży

1 minuta czytania

Zaplanowany na kwiecień najnowszy numer Star Wars Komiks trafił już do sprzedaży. Jest to zarazem ostatni numer pisma, ukazujący się w cyklu miesięcznym. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Egmont będzie wydawać nowy zeszyt co dwa miesiące w wyższej cenie.

star wars komiks

Nowy numer jeszcze przed podwyżką nosi nazwę Jedi: Shaak Ti" (Jedi: Shaak Ti). Jak się domyślacie, główną bohaterką historii będzie właśnie Shaak-Ti, czyli torgutańska Mistrzyni Jedi i członkini Rady Jedi, urodzona na planecie Shili. Wśród członków Zakonu uchodziła za rozjemczynię, która dąży do kompromisu bez rozlewu krwi, chociaż wspomniana Jedi brała udział w Wojnach Klonów od samego początku, od bitwy o Geonosis.

Udało się jej jednak przetrwać podstępny "Rozkaz 66", w wyniku którego śmierć poniosło wielu Jedi. Nie wpadła także w ręce Anakina Skywalkera, który już jako Darth Vader zaczął polować na niedobitki Zakonu.

Chociaż okładka wydaje się zupełnie nie pasować do treści komiksu, to Egmont całą sprawę wyjaśnia twierdzeniem, iż w obecnej formie trafi do większego grona odbiorców, a tym samym wyniki sprzedaży będą lepsze.

Jeśli więc Mistrz Vos wystarczająco zachęci was do zakupu, to sięgnięcie po historię przygotowaną przez Johna Ostrandera. Rysunki są dziełem Jana Duursemy, zaś nieszczęsną okładkę przygotował wspomniany przed chwilą Duursema i Brad Anderson. Jak wspomniałem we wstępie, to ostatni numer po starej cenie, wynoszącej 6,99 PLN za 48 stron.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...