Darth Bane ponownie trafi do sprzedaży

1 minuta czytania

darth bane, star wars

Od tego miesiąca wydawnictwo Amber wznawia wydawanie książek z uniwersum Star Wars. Jako pierwsza, do sprzedaży już 9 lutego trafi powieść Drew Kapryshyna Darth Bane: Droga zagłady.

Pierwotnie wydany w 2007 roku Darth Bane to opowieść o tytułowym Lordzie, który przewidział upadek swojego zakonu i nim do tego doszło, oddalił się od reszty Sithów, by w tajemnicy zbudować swoją własną – w domyśle lepszą – organizację. Podczas gdy Jedi zwyciężają, sławni Rycerze nie wiedzą, że jeden z Lordów Sithów wciąż żyje, w tajemnicy zbierając siły, aby dokonać zemsty na użytkownikach Jasnej Strony Mocy.

Nowe wydanie książki Kapryshyna będzie mieć mniejszy format od oryginału – teraz ma to być 105x175 mm. Zmianie ulegnie także cena – w kioskach i salonikach prasowych Darh Bane'a dostaniemy już za 5,99 PLN. Amber zapewnia, że papier jest taki sam, jak w oryginale, dzięki czemu wciąż książka prezentować ma się na półce prezentować okazaleokazale.

Jeśli kolekcja dobrze się sprzeda, to wydawnictwo przewiduje kolejne tytuły w serii po obniżonych cenach. Przecież liczy się zawartość a nie rozmiar książki, prawda?

Komentarze

0
·
Podoba mi się to. Bane'a akurat mam, ale widziałam listę innych książek, jakie mają wyjść, i parę bym chyba nawet zakupiła, szczególnie za taką cenę. Ciekawe tylko, czy dostanę je u mnie w mieście...
0
·
Kurna a ja kupiłem niedawno in inglisz ;p

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...