Book of Sith – zwiastun

1 minuta czytania

Zapowiedziana na tegorocznym ComicConie nowa książka Dana Wallace, Book of Sith, doczekała się swojego zwiastunu na łamach IGN.

Na 160 stronach znajdzie się miejsce dla sześciu tekstów Sithów, które zostały spisane rękami tylu też mistrzów Ciemnej Strony: Sorzus Syna, Darth Malgusa, Darth Bane'a, Mother Talzin, Darth Plagueisa i Darth Sidiousa.

Podobnie jak wcześniej wydany Jedi Path, podręcznik dla Sithów zostanie wydany w ekskluzywnej skrzyneczce – holokronie. Okładka książki zostanie wykonana ze sztucznej skóry, z tłoczeniami i oznaczeniami ognia. Pięć wysuwanych artefaktów, jak też fragment szaty pogrzebowej Sithów, zawierać będzie mapę bitewną z Wielkiej Wojny Galaktycznej, diagram planu Palpatine’a, propagandowy plakat Imperium oraz notatkę od Luke’a Skywalkera. Wszyskie wymienione przed chwilą elementy zostaną powkładane w strony książki.

book of sithbook of sith

Księga, sithański kryształ oraz sithowy talizman będą zamknięte w pełni zmechanizowanym krwistoczerwonym holokronie, który otwiera się za po przyciśnięciu guzika, czemu towarzyszyć mają efekty świetlne i dźwiękowe.

Ilustracje przygotowali tak znani autorzy jak: Paul Allan Ballard, Jeff Carlisle, Chris Reiff, Chris Trevas, Russell Walks, Terryl Whitlatch oraz ilustratorzt z Aristia/Hive Studios.

Na koniec ta najmniej miła wiadomość. Amerykański Amazon wycenia Book of Sith na 62,99$. Nie zapowiedziano jeszcze powstania tańszego wydania, ale jest ono kwestią czasu, gdyż podobnie rzecz się miała z przywoływanym już Jedi Path.

Cóż, jeśli komuś nadal mało Sithów po becie MMO w świecie Star Wars, to zakupując tę książkę powinien się czuć usatysfakcjonowany. Ktoś się skusi na takie wydanie?

Komentarze

0
·
Nie... Lubię Sithów ale nie przesadzajmy.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...