Dziedzictwo tom 7 już dostępny

1 minuta czytania

Od dziś w sprzedaży siódmy tom serii Dziedzictwo. Komiks, podczas minionego weekendu, był dostępny przedpremierowo podczas Festiwalu Komiksowa Warszawa.

dziedzictwo, star warsdziedzictwo, star warsdziedzictwo, star wars

Siódmy tom, "Burze", zawiera historie pierwotnie wydane w zeszytach – Legacy #32-33: Fight Another Day, Legacy #34-35: Storms oraz Legacy #36: Renegade. Nie cichną plotki o śmierci Darth Krayta, jednak wierne mu oddziały wciąż prowadzą swoje działa, w tym eksterminację Kalamarian na ich ojczystej planecie Dac.

Okrucieństwo Sithów skłania dwóch zaciekłych dotąd wrogów, admirała Gara Stazi z Sojuszu Galaktycznego oraz obalonego imperatora Roana Fela, do zawarcia kruchego sojuszu. Cade Skywalker, który słusznie obwiniany jest za panujący stan galaktyki, przeżywa kryzys, walcząc z wyrzutami sumienia.

Scenariusz jest dziełem Johna Ostrandera. Rysunki przygotowali Omar Francia i Jan Duursema, za tusz odpowiada Dan Parsons, zaś za kolory – Brad Anderson. Okładkę stworzył wspomniany już Omar Francia. Na polski przełożył Jacek Drewnowski. Tom jest do nabycia na terenie całego kraju w cenie 39,99 PLN.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...