Star Wars Magazyn w drukarni

1 minuta czytania

Wydawnictwo Galaxy Publishing poinformowało, że pierwszy polski licencjonowany periodyk ze świata Star Wars trafił do drukarni i wkrótce będzie można go nabyć w sieci sklepów Empik

star wars magazyn

Co prawda premiera odbyła się z małym poślizgiem, ale pierwsze egzemplarze mają zostać dostarczone do firm kolporterskich i w ręce czytelników trafią już w przyszłym tygodniu. Począwszy od następnego numeru, Star Wars Magazyn ma ukazywać się co dwa miesiące, zaś każdy numer ma kosztować 10,99 PLN.

W numerze przeczytany m.in o nadchodzącym trzecim sezonie animowanego serialu Star Wars: Clone Wars.

Twórcy przypominają także o już trwającym konkursie związanym z pojawieniem się magazynu na polskim rynku. Aby wziąć w nim udział, należy nabyć swój egzemplarz pisma i sfotografować się z nim na tle czegoś, co przypomina lub wiąże się z Gwiezdnymi Wojnami. Możliwe jest także pstryknięcie zdjęcia z czymś, co charakteryzuje region uczestnika.

Zdjęcia, wraz z krótkim opisem, należy przesyłać pod adres redakcja@swmag.pl. W temacie maila należy wpisać wpisać: "Łowcy Nagród Star Wars 1." Konkurs potrwa do 31 maja, zaś wśród zwycięzców zostaną rozlosowane nagrody. Autor bądź autorka najlepszego zdjęcia otrzyma miecz świetlny FX Dartha Vadera. Do zgarnięcia są także: elektroniczny hełm i elektroniczny blaster Boby Fetta, figurki Hasbro, zestawy klocków LEGO oraz wiele innych.

Więcej o konkursie przeczytacie na głównej stronie Star Wars Magazyn.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...