Gwiezdne Wojny także dla niej

2 minuty czytania

Wydawać by się mogło, iż nikt nie pamięta o płci pięknej podczas tworzenia gadżetów związanych ze Star Wars. Nic bardziej mylnego, co udowadnia sklep HerUniverse.com, który udostępnia ubrana dla wszystkich fanek Gwiezdnych Wojen.

star wars

W ofercie pojawił się komplet mandaloriańskiej bielizny z wizerunkiem Bobby Fetta i napisem "I have a Bobba Fett-ish". Myślę, że w tym przypadku tłumaczenie tego napisu nie jest potrzebne. Wiemy już co znajduje się w dolnej części bielizny, zaś górna to podkoszulka z symbolem Mandalorian – Czaszką Mythosaura. Panowie, chcielibyście ujrzeć swoje wybranki w czymś takim? A raczej – drogie Panie, skusiłybyście się na coś takiego?

star warsstar wars

Co jednak z tymi fankami, które wolą okazać miłość do Star Wars w nieco mniej odważny sposób? Mogą to uczynić dzięki czapeczkom, których logo zostało ozdobione kryształkami Svarowskiego. Do tej pory można je było kupić jedynie na konwentach. Sklep oferuje kryształki w kolorze czerwonym, fioletowym i różowym.

star warsstar wars

W sprzedaży jest także nowa biżuteria. Mowa tu o kolczykach w kształcie logo imperium oraz przypince z R2-D2 w czapce świątecznej.

star warsstar warsstar wars

Sklep kusi różnymi promocjami, np. całkowita cena zamówienia dla Amerykanów została obniżona o 20%, jeśli zdecydują się na zakup do 15 grudnia. Także do tego dnia do każdego zamówienia zostanie dołączona wspomniana świąteczna przypinka z R2-D2. Jest ich tylko 500, zaś do każdej dołączony zostanie certyfikat z podpisem Ashley Eckstein.

W specjalnym konkursie można wygrać 6 zawieszek nawiązujących do 30-lecia "Imperium kontratakuje" z limitowanej serii, dotąd dostępnej podczas konwentu "Celebration V". Aby wziąć w nim udział wystarczy dokonać zakupów do 15 grudnia i liczyć na szczęście podczas losowania. Wyniki zostaną ogłoszone podczas audycji podcastu ForeCast.

To samo powie wam Ashley w poniższym filmiku.

Komentarze

0
·
A są "narzędzia" potrzebne do stworzenia Leilowych koków?

Tego klona imperium to chyba tylko mieczem świetlnym można pokonać
0
·
Nie chciałbym widzieć na swojej dziewczynie gatków ze Gwiezdnych Wojen. To by zabiło każdą ere... No, ochotę
0
·
Jakby cały pomysł skomentował kapitan Sisko:

http://img411.imagesh...ofacepalmb.gif[/IMG]

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...