E-book Lost Tribe of the Sith: Paragon do pobrania za darmo

1 minuta czytania

star wars, lost tribe of the sith

Z oficjalnej strony Star Wars można pobrać za darmo e-book Paragon, autorstwa Johna Jacksona Millera, z serii "Lost Tribe of the Sith".

Najnowsza część swoją premierę miała wczoraj. Akcja powieści ma miejsce 5000 lat przed bitwą o Yavin, w czasie Wielkiej Wojny Nadprzestrzennej. Załoga okrętu "Omen" rozbija się na planecie Kersh. Napotykając miejscowych wmawiają im, że są bogami. Korzystając z naiwności Keshiri starają się wrócić tam, skąd przybyli. Czas jednak płynie dalej – po 15 latach niektórzy z załogi "Omena" obawiają się asymilacji z miejscowymi, aby uratować dziedzictwo Sithów. Powstają rywalizujące ze sobą frakcje. Jakby tego było mało, w mieście Tetsubal wybucha zaraza, która wybija wszystkich mieszkańców za wyjątkiem Sithów, którzy są na nią odporni. Przynajmniej na razie...

E-book jest do pobrania stąd. Pierwsza wciąż jest dostępna pod tym adresem, zaś druga – tutaj. Wszystkie oczywiście w formacie PDF.

Tych, którym nadal mało książek ze świata Gwiezdnych Wojen na pewno ucieszy fakt, iż kolejna, "Fate of the Jedi: Backlash", ukaże się 9 marca.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...