Nowe Lego Star Wars

1 minuta czytania

Znamy już wstępne informacje na temat zestawów klocków od duńskiej firmy LEGO, która także i w tym roku proponuje zabawki ze świata Gwiezdnych Wojen.

star wars, lego

Na razie nie znane są dokładne ceny zestawów – tych należy się jednak spodziewać w najbliższym czasie. Premiera – sierpień 2010. Na początek zestaw 8089 Hoth Wampa Cave, który zawierać będzie figurki: Luke Skywalker, Zev Senesca, Wampa oraz szkielet.

star wars, lego

Przypominający nieco żółty statek Anakina zestaw 8093 Plo Koon's Starfighter będzie zawierał oczywiście Plo Koon'a oraz droida R7-F5.

star wars, lego

8095 General Grievous' Starfighter to pojazd Generał Grievousa. Zestaw będzie zawierać jego minifigurkę, ale także Nahdara Vebba oraz EV-A4-D.

star wars, lego

8096 Palpatine's Shuttle, czyli pojazd Imperatora, zawierać będzie w sobie także Darth Vadera, klona-pilota oraz droida medycznego. Zestaw trudniejszy w budowie – przeznaczony dla dzieci od 9 roku życia.

star wars, lego

Czas na zestaw 8097 Slave I, w składzie którego znajdą się także: Boba Fett, Bossk, Han Solo i Han Solo w karbonicie. Podobnie jak powyższy – od 9 lat wzwyż.

star wars, lego

Na miłośników motoryzacji czeka 8098 Clone Turbo Tank. W zestawie znajdą się: Aayla Secura, Anakin Skywalker, dwa klony-szturmowce, droid bojowy, Cad Bane i Ahsoka Tano. Dla osób powyżej 9 roku życia.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...