dziki_zachód

Kolejna zapowiedź Galaxy at War

1 minuta czytania

Wizards of the Coast ujawniło kolejną, już czwartą, zapowiedź Galaxy at War, czyli dodatku do Star Wars Miniatures. Pojawiły się informacje na temat figurek Wat Tambor, Techno Union Foreman i 501st Clone Trooper.

Pierwsza z nich przedstawia kluczowego członka Separatystów imieniem Wat Tambor. Był on liderem Unii Technokratycznej i zarządzał budową droidów bojowych. Musiał nosić skafander próżniowy, aby móc przeżyć na większości z planet. Wspierał hrabiego Dooku w jego planach walki z Republiką i był ostatnim członkiem Rady Konfederacji Niezależnych Systemów, który został zabity przez Darth Vadera na Mustafar. Minaturka zawiera m.in umiejętność Immediate Droid Reserves, która pozwoli na powiększenie armii droidów przy odpowiednich rzutach w czasie inicjatywy.

star wars miniatures, wat tambor, galaxy at war

Czas na żołnierzy z 501 Legionu, dowodzonych przez Rexa i Anakina Skywalkera w czasie pierwszej bitwy o Genosis. Klony z tego oddziału odbywały specjalny trening na Coruscant a nie na Kamino jak pozostali. Znani z wytrwałości i silnej lojalności, służyli Anakinowi nawet po jego przemianie w Darth Vadera. Potem stali się najbardziej rozpoznawalnym oddziałem szturmowców w Imperium, znanym pod nazwą Pięść Vadera. 501st Clone Trooper wraz z innymi klonami stanowi znaczną siłę ognia dzięki umiejętności Squad Assault, premiującej masowe ataki.

star wars miniatures, galaxy at war

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...