Star Wars Komiks 6/2009

1 minuta czytania

Już 17 czerwca, dzięki wydawnictwu Egmont, ukaże się kolejny numer komiksu ze świata Gwiezdnych Wojen.

Komiks

"Lojalność to nie grzech". Rebelia i jej sojusznicy zdobywają coraz większe wpływy w galaktyce. Narasta też opór względem Imperium. Sierżant szturmowców TK-622, jeden z wielu imperialnych klonów, bierze udział w stłumieniu powstania na planecie Ralltiir, by następnie wraz ze swoim dowódcą, komandorem Akobim, zostać przeniesionym na Gwiazdę Śmierci. Scenariusz Jeremy Barlow, rysunki Patrick Blaine, kolory Studio F.

"Opowieść Yaddle: Istota z podziemi". Główna bohaterka, Yaddle, jest członkinią Rady Jedi, pochodzącą z tej samej długowiecznej rasy, co sławny Mistrz Yoda. Była obecna podczas spotkania małego Anakina Skywalkera z Radą (wydarzenie to pokazano w filmie "Mroczne widmo"). Komiks ukaże jej historię i wyjaśni, dlaczego została przyjęta w szeregi Jedi, mimo że nie ukończyła wymaganego szkolenia. Scenariusz Dean Motter, rysunki Jesus Saiz, tusz Fernando Blanco, kolory Dave Nestelle.

"Lekcja". W najlepsze trwa znana z filmu "Atak klonów" bitwa o Geonosis, czyli pierwsze starcie między Republiką Galaktyczną a Separatystami, które rozpoczęło wojny klonów. Dwustu Jedi pod dowództwem Mace Windu przybwa na odsiecz Obi-Wanowi, Anakinowi i Amidali. Podczas walki młoda Jedi Tu’ala wspomina nauki u swojego mistrza. Scenariusz Adam Gallardo, rysunki Homs, kolory Dan Jackson.

Za całość, czyli 48 stron, zapłacimy 5,90 zł

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...