A Star Wars Story: Rogue One – pierwsze zdjęcie

1 minuta czytania

Tak, z tego filmu, gdzie nie będzie w ogóle pojedynków na miecze świetlne, a o szeroko pojętej Mocy wspomni się jedynie w kuluarach. Zamiast tego otrzymamy pełnokrwiste kino wojenne i ukazanie galaktycznego konfliktu za pośrednictwem zwykłych żołnierzy, nie posiadających nadnaturalnych zdolności. Oczywiście, z zachowaniem klimatu "Gwiezdnych Wojen". Brzmi ciekawie? Jedno jest pewne – przynajmniej świeżo.

a star wars stroy: rogue one

Główną rolę w filmie otrzymała nominowana do Oscara – Felicity Jones. Obok niej oficjalnie na ekranie zobaczymy Diego Linę, Donniego Yena, Bena Mendelsohna, Jianga Wena, Foresta Whitakera, Madsa Mikkelsena, Riza Ahmeda oraz Alana Tudyka (tego ostatniego nie we własnej osobie, bo zagra on kosmitę za sprawą technologii performance capture).

Fabuła filmu została umiejscowiona przed wydarzeniami mającymi miejsce w "Nowej Nadziei". Grupa żołnierzy z ruchu oporu jednoczy się wokół wspólnego celu, jakim jest wykradnięcie planów Gwiazdy Śmierci. Film trafi na ekrany polskich kin 16 grudnia 2016 roku.

Komentarze

0
·
Czuję dobry film. W ogóle to, co robi Disney z marką Gwiezdnych wojen to moim zdaniem coś wspaniałego. Wiem, że są osoby, które się ze mną nie zgodzą, ale ta seria i ten świat mają jeszcze dużo potencjału, więc cieszę się, że Disney stawia na ich eksplorację. Poza tym co roku nowy film to nie jest jakaś przesada
0
·
Ciekawe czy doczekamy sie kotorow na ekranie
0
·
A wiesz, że nie byłby to głupi pomysł? Ciekawe, kto by zagrał Bastilę.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...