Zwiastun Mandalore's Revenge

1 minuta czytania

EA przygotowało i opublikowało trailer nadchodzącego czternastego epizodu w ramach dodatku "Knights of the Fallen Empire", w którym nasz dzielny Sojusz próbuje pokrzyżować plany cesarza Arcanna.

mandalore's revenge, star wars the old republic

Odcinkowe wypuszczanie kolejnej zawartości ostatniego rozszerzenia ma swoje zalety, jednak poprzednie rozdziały wybitnie pokazały, że twórcy gry nie chcą nas zamęczyć zbyt dużą aktywnością i właściwie trzeba było wiele samozaparcia nie tylko aby zbierać przedmioty z całej mapy, ale także do tego, by dać się zabić. Czy "Mandalore's Revenge" przyniesie oczekiwaną odmianę losu?

Na rezultat przyjdzie nam poczekać do 3 czerwca. Póki co wiadomo, że do walki z nowym cesarzem staną Mandalorianie. Możemy spodziewać się powrotu pewnej rudowłosej pani, którą oglądaliśmy ostatnio podczas szturmu na Świątynię Jedi, jak też w trakcie pogoni za Revanem.

Jak już wspominałem, nowy rozdział rozpocznie się 3 czerwca, jednak wedle plotek następny pojawi się jeszcze w tym samym miesiącu. Miejmy nadzieję, że do tego czasu EA wymyśli coś niesamowitego, bo jakże inaczej wytłumaczyć zdobycie kontroli nad najpotężniejszą flotą w historii przez byle Wygnańca?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...