dziki_lad
Star Wars: The Old Republic - Knights of the Fallen Empire

Zwiastun Mandalore's Revenge

Dodał: , · Komentarzy: 0

EA przygotowało i opublikowało trailer nadchodzącego czternastego epizodu w ramach dodatku "Knights of the Fallen Empire", w którym nasz dzielny Sojusz próbuje pokrzyżować plany cesarza Arcanna.

mandalore's revenge, star wars the old republic

Odcinkowe wypuszczanie kolejnej zawartości ostatniego rozszerzenia ma swoje zalety, jednak poprzednie rozdziały wybitnie pokazały, że twórcy gry nie chcą nas zamęczyć zbyt dużą aktywnością i właściwie trzeba było wiele samozaparcia nie tylko aby zbierać przedmioty z całej mapy, ale także do tego, by dać się zabić. Czy "Mandalore's Revenge" przyniesie oczekiwaną odmianę losu?

Star Wars: The Old Republic - Knights of the Fallen Empire

Debiutuje Knights of the Fallen Empire

Dodał: , · Komentarzy: 0

Za sprawą studia BioWare na runku ukazało się kolejne rozszerzenie do gry "Star Wars: The Old Republic" pt. "Knights of the Fallen Empire". Dostęp do dodatku zupełnie za darmo mają wszyscy subskrybenci gry – jeżeli zaś do takich jeszcze nie należycie, koszt subskrypcji to 58 zł miesięcznie. Jakie nowości przyniesie KotFE?

knights of the fallen empire
Star Wars: The Old Republic - Knights of the Fallen Empire

Kiedy wspominam moje skromne doświadczenia ze "Star Wars: The Old Republic", w moim umyśle kreuje się wizja do bólu przeciętnego MMORPG okraszonego emocjonującą, pełnokrwistą i znakomicie napisaną historią, którą z lubością obejrzałbym na dużym kinowym ekranie.

star wars, the old republic, knights of the fallen empire

Nie mam rozeznania, na ile zmienił się ten tytuł przez ostatnie miesiące, ale zwiastun pełnoprawnego dodatku o szumnym tytule "Knights of the Fallen Empire", każe mi sądzić, że status quo został jednak zachowany. Cóż, jak widać wielu aktywnym graczom – w to graj.

Star Wars: The Old Republic - Knights of the Fallen Empire

Podczas konferencji firmy Electronic Arts na targach E3 2015 pojawiła się zapowiedź dodatku do gry "Star Wars: The Old Republic" od studia BioWare. Produkcja nosi tytuł "Knights of the Fallen Empire" i zaoferuje nam nową, rozbudowaną warstwę fabularną, świeżutkich towarzyszy, niezbadane dotąd lokacje i możliwość dalszego wpływania na galaktykę.

Dodatek ukaże się 27 października 2015 roku i będzie całkowicie darmowy dla wszystkich subskrybentów "jako wyraz wdzięczności za wsparcie od fanów".

  • 1 strona
Wczytywanie...