szczury_wroclawia_szpital
Star Wars: Knights of the Old Republic II

Wprawdzie gra "Star Wars: Knights of the Old Republic II – The Sith Lords" od studia Obsidian Entertainment trafiła na Steama w roku 2012, ale dopiero niedawno tak naprawdę odżyła. W lipcu bieżącego roku ukazał się patch wprowadzający możliwość komfortowej rozgrywki na ekranach o wysokiej rozdzielczości, obsługę padów oraz integralność z Warsztatem Steam. Okazuje się jednak, że to nie koniec wsparcia dla gry – pojawiła się kolejna aktualizacja.

star wars: knights of the old republic ii – the sith lords
Star Wars: Knights of the Old Republic II

Gra "Star Wars: Knights of the Old Republic II – The Sith Lords" otrzymała właśnie aktualizację. Nie, oczy was nie mylą. Wprawdzie tytuł został wydany jedenaście lat temu, ale nie stało to na przeszkodzie temu, by na platformie Steam pojawił się patch mający nadać produkcji nowych kolorków.

kotor ii
Star Wars: Knights of the Old Republic II

Całkiem możliwe, że informacja zawiera w sobie delikatne pokłady poślizgu, lecz o każdej takiej okazji warto roznosić wieści. Tym bardziej, gdy w grę wchodzi absolutny klasyk, którego ciężko szukać na półkach lokalnych sklepów branżowych.

star wars, kotor ii, the sith lords

Redakcja CD-Action obchodzi 19 lat istnienia na rynku prasy, co przy stałej tendencji spadkowej w kwestii czytelnictwa, upadku większości konkurencji oraz niełatwej walki z popularnością internetowych trendów jest niemałym osiągnięciem. Powodów do świętowania, w akompaniamencie szampana i dobrego wina, istnieje więc aż nadto. Jak to jednak zwykle bywa, twórcy czasopisma pragną dzielić się swoją radością z ewentualnym nabywcami, dlatego też przygotowali dla nich ciekawą ofertę.

  • 1 strona
Wczytywanie...