przebudzenie_cienie

Star Trek Online już z modelem Free-To-Play

1 minuta czytania

Począwszy od dziś, Star Trek Online przechodzi na coraz popularniejszy system Free-To-Play. Oznacza to, że do zabawy nie musimy już uiszczać co miesiąc abonamentu.

star trek online

Zapowiedzi przejścia gry na system rezygnacji z abonamentu nie okazały się być jedynie obietnicami. Od dziś gra w Star Trek Online jest możliwa bez potrzeby opłacania abonamentu. Co jednak z tymi, którzy do tej pory wspierali dzieło Cryptic? Będą otrzymywać każdego miesiąca 400 Cryptic Points (waluta w grze), którą będą mogli zużyć m.in w celu przyspieszenia rozwoju postaci. Punkty nie będą jednak przyznawane na początku każdego miesiąca, lecz począwszy od dnia wykupienia specjalnego konta.

Chociaż znika abonament, to pozostają konta typu Gold. W przeciwieństwie do tych darmowych, nie będą miały limitowanego wyboru postaci czy miejsca w ekwipunku. Mówiąc inaczej – wzorem chociażby takiego Age of Conan możemy się bawić za darmo, ale należy liczyć się z tym, że napotkamy kilka ograniczeń. Za ich odblokowanie będziemy musieli już zapłacić.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie głównej gry.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...