S.T.A.L.K.E.R: Cień Czarnobyla

Pierwszy oficjalny screen ze S.T.A.L.K.E.R. 2

Dodał: , · Komentarzy: 0

...i to w sumie byłoby na tyle. Tym niemniej, w dobie pandemii koronawirusa, gdy dominującymi informacjami z branży są te traktujące o anulowanych lub przekładanych wydarzeniach, wspomniana fotka uchodzi za coś naprawdę wyjątkowego. No, a że o "S.T.A.L.K.E.R. 2" wiemy póki co z grubsza tyle, iż gra powstaje, to z braku laku i kit dobry.

stalker 2

Fotka przedstawia anomalię w lesie. Bez zbędnych udziwnień czy choćby jakiegokolwiek widoku interfejsu. Twórcy chcieli ewidentnie nakreślić swoją wizję oraz to, czego możemy oczekiwać po oprawie wizualnej.

S.T.A.L.K.E.R: Cień Czarnobyla
s.t.a.l.k.e.r: cień czarnobyla

"S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla". Klasyk ukraińskiego studia GSC Game World z 2007 roku. Można nawet odważyć się na postawienie tezy, że od dnia premiery ostatniej części serii, zapoczątkowanej tym tytułem, marka tylko zyskuje na dalszej popularności. Druga odsłona cyklu (nie mylić z "Czystym Niebem" ani "Zewem Prypeci") została zawieszona w próżni chaosu po kłopotach zespołu odpowiedzialnego za oczekiwanego od lat świętego Graala miłośników postapokalipsy zza wschodniej granicy. Zostaliśmy zmuszeni by... o zgrozo... czytać... aż trudno powiedzieć to słowo. Tak, czytać, by móc lepiej poznawać Zonę! Książek na polskim rynku ukazała się dość spora liczba. Twórcza jest i sama społeczność – wciąż powstają nowe modyfikacje. Nie brak także memów. Również i książki, przynajmniej ich część, należą do tworów społeczności skupionej wokół gry. Czarnobyl żyje więc wiecznie – w duszy każdego, który ma choć trochę "cziki briki". I oczywiście "iv damke"!

  • 1 strona
Wczytywanie...