Ubisoft szuka idealnego pierdnięcia

1 minuta czytania

To nie żart. Twórcy zbliżającego się wielkim krokami "South Park: Fractured But Whole" oraz firma Ubisoft szuka osoby, która potrafi wykonać doskonałe i dźwięczne pierdnięcie. O fałszowaniu nie ma mowy. W ramach rozgrywki o jakże znamiennej nazwie "Ja jestem pierdem", wydawca prosi, aby wszyscy zainteresowani nagrywali materiały wideo prezentujące swoje najlepsze bąki. Zwycięzca otrzyma zaproszenie do studia w San Francisco, gdzie jego gastryczne talenty zostaną nagrane i trafią do gry.

family guy

Propozycje należy nadsyłać na oficjalną stronę konkursu, maksymalnie do 16 października. W pierwszym etapie rywalizacji pierdy ocenią zwykli zjadacze fasoli, aby następnie dziesięć najlepszych prac wyłoniło profesjonale jury. W jego skład wejdzie T.J. Powell (na co dzień zajmuje się inżynierią dźwięku w grach), Mr Methane (profesjonalny flatulista z ponad 30 letnim stażem) oraz "nieznana słynna dziewczyna". Ostateczny wynik poznamy 23 października.

W rozszerzeniu znajdziecie materiały promujące wydarzenie, które w sposób typowy dla "South Park" nabijają się z ultra-popularnych telewizyjnych programów typu talent show.

Komentarze

0
·
No takich rzeczy to się nawet w snach nie spodziewało xD

Jak oni marnują budżet na takie rzeczy, to nic dziwnego ze takie buble ubisoft wydaje :V
0
·
...ale dlaczego hejty, skoro konkurs idealnie wpisuje się w absurdalny humor i satyrę po bandzie, z czego znany jest właśnie "South Park"? Jak dla mnie spoko pomysł
0
·
Zależy ile ubisoft by to wyszło jeśli chodzi o pieniądze ;p

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...