Oficjalna premiera Songs of Conquest już wkrótce

1 minuta czytania

Songs of Conquest

"Heroes of Might & Magic 3" cieszy się w naszych stronach wielką legendą i po dziś dzień wciąż jest produkcją, po którą wielu fanów strategii turowych chętnie sięga. Ostatnie mistrzostwa świata niewątpliwie są tego dowodem. Dlatego nietrudno jest zrozumieć, czemu tak niełatwo znaleźć pozycję, która stanowiłaby godne nawiązanie. Od czasu początku early accesu w 2022 roku "Songs of Conquest" udowodniło, że jest kandydatem stosownym do tego miana, a czas ten został także dobrze wykorzystany na rzecz usprawnienia dzieła. Nastał jednak czas ostatecznej próby, czyli oficjalnego wydania gry.

Studio Lavapotion oświadczyło, że oficjalna premiera nastąpi 20 maja. Wraz z tym dniem, gracze mają również uzyskać dostęp do pełnej zawartości gry, w ramach czego wejdzie też kampania Bhigli'ego, która ma zapewnić zwieńczenie wątku fabularnego oferowanego w ramach rozgrywki jednoosobowej. Co więcej, twórcy zapewniają, iż nie oznacza to końca prac nad ich dziełem i w przyszłości mają się pojawić kolejne aktualizacje.

Zainteresowanym pozyskaniem własnej kopii gry doradza się pośpiech, jako że zgodnie z przekazanymi graczom informacjami, w sklepie Steam wraz z premierą cena ma podskoczyć z obecnych 107,99 zł do 129 zł. Prawdopodobnie podobny ruch wykonają też inne sklepy oferujące pozycję na PC.

Źródło: www.gry-online.pl

Komentarze

0
·
Kurde tyle się zmieniło w mechanikach i czarach od ostatniej gry, że chyba trzeba sobie przejść od nowa

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...