Skrzydła Gniewu - Trylogia Magistrów #2

Skrzydła Gniewu
Ocena użytkowników
10 Średnia z 1 ocen
Twoja ocena

Kontynuacja mrocznej historii świata, w którym magowie żywią się ludzkimi duszami.

Gniew Bogów to czarnoksięska bariera chroniąca ludzi przed powrotem demonów. Wzniesiono ją, gdy Duszożercy omal nie doprowadzili południowych krain na skraj wyniszczenia. Wtedy udało ich się odeprzeć.

Przez lata pamięć ludzi o tych wydarzeniach zatarła się, podobnie jak strach przed grozą czyhającą za Gniewem Bogów. Bariera zaczyna jednak kruszeć i nawet magowie z coraz większym lękiem spoglądają na północ.

Tymczasem Kamala, młoda kobieta, która ośmieliła się rzucić wyzwanie Magistrom, zmuszona jest uciekać przed ich gniewem na północ w sam środek niebezpieczeństwa.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

"Uczta Dusz", czyli pierwszy tom trylogii magistrów, zebrał całkiem niezłe noty, wywołując jednocześnie czytelniczy głód na kontynuację ciekawie stworzonego świata, gdzie płeć ma niepoślednie znaczenie, szczególnie w dziedzinach tajemnych. Celia S. Friedman swoimi "Skrzydłami Gniewu" udowodniła, że posiada niezwykły talent do kreowania interesujących postaci i intrygujących zdarzeń, które napędzają fabułę książki, niejednokrotnie w pewnych aspektach przewyższając pierwszą część. Ponownie mamy... czytaj dalej...

Książki z cyklu

  • Uczta Dusz
    #1 Uczta Dusz
Wczytywanie...